Я і Україна 1 клас
Тема: Твої руки. Чутливість шкіри.
Мета: формувати уявлення про органи чуття та їхню роль у житті людини, навчити правильно називати пальці на руках. Розвивати в учнів чутливість шкіри на пальцях рук. Виховувати працьовитість та санітарно-гігієнічні навички догляду за органами чуттів.
Обладнання: таблиця «Органи чуттів», роздавальні картки, кольорові ілюстрації.
Хід уроку
І. Актуалізація опорних знань
I. Повторення вивченого матеріалу.
— Діти, як ви «дружите» з носовою хустинкою?
— Навіщо людині язик. Який смак ми розрізняємо ним?
— Про які органи чуттів ми говорили на попередніх уроках? (Зору, нюху, слуху, смаку)
II. Формування нових знань, прийомів і засобів діяльності
1. Відгадування загадки.
У двох матерів по п'ятеро синів, в кожного своє ім'я.
(Руки і пальці).
— Як ви гадаєте, навіщо потрібні людині руки?
— Чи можна пальцями пізнавати навколишній світ?
Далі
Тема: Твої руки. Чутливість шкіри.
Мета: формувати уявлення про органи чуття та їхню роль у житті людини, навчити правильно називати пальці на руках. Розвивати в учнів чутливість шкіри на пальцях рук. Виховувати працьовитість та санітарно-гігієнічні навички догляду за органами чуттів.
Обладнання: таблиця «Органи чуттів», роздавальні картки, кольорові ілюстрації.
Хід уроку
І. Актуалізація опорних знань
I. Повторення вивченого матеріалу.
— Діти, як ви «дружите» з носовою хустинкою?
— Навіщо людині язик. Який смак ми розрізняємо ним?
— Про які органи чуттів ми говорили на попередніх уроках? (Зору, нюху, слуху, смаку)
II. Формування нових знань, прийомів і засобів діяльності
1. Відгадування загадки.
У двох матерів по п'ятеро синів, в кожного своє ім'я.
(Руки і пальці).
— Як ви гадаєте, навіщо потрібні людині руки?
— Чи можна пальцями пізнавати навколишній світ?
Далі
Немає коментарів:
Дописати коментар